Forum Scuter Club: Piese China 4tp written by Polini Motors

Jump to content

Toggle shoutbox Shoutbox

Grinch Icon : (20 August 2013 - 08:05 PM) Daca aveti timp si chef sa moderati dati-mi un PM si se rezolva
LaurX82 Icon : (20 August 2013 - 08:21 PM) Parca m-as baga ca intru cam in fiecare zi pe acest forum, pacat ca nu prea posteaza multi si multi nu intra uni au disparut...
victor_vclic Icon : (24 August 2013 - 01:11 AM) Grinch, eu nu sunt multumit de interfata asta. Printre altele, cred ca si interfata asta a "spart" vechea gasca
victor_vclic Icon : (24 August 2013 - 01:12 AM) s-ar putea face ceva?
Grinch Icon : (24 August 2013 - 09:05 AM) De ce nu esti multumit de interfata? Concret, ce nu iti place la ea?
LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:52 AM) Vechea gasca nu mai e nicaeri nu numai pe acest forum. Multi au schimbat categoria, cei noi nu prea ii intereseaza forumurile. Decand cu Facebook pe multe forumuri s-a cam incetat activitatea...
LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:54 AM) Multi care se cunosc vorbesc pe messenger si tot asa, telefoane, nu prea mai inpartaseste nimeni public mai nimic, s-a facut "bisericute" sa zic asa si acolo e ceva intern nu prea e public.
LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:56 AM) Interfata mi se pare ok cat de cat vizual, la optiuni mai lipseste cate ceva. Era bun sa fi avut stergere membru si/sau toate postarile lui ceva de genu, adica o munca mai usoara pentru admini/moderatori.
LaurX82 Icon : (04 September 2013 - 07:59 PM) S-a redeschis scuteristi.ro si iara a disparut lumea de pe aici, asa ca forumul ala e dus rau e mai mult de vanzari-cumparari si tepari... :(
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:15 PM) Grinch Icon : (24 August 2013 - 10:05 AM) De ce nu esti multumit de interfata? Concret, ce nu iti place la ea?
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:22 PM) cred că este prea încărcată
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:23 PM) interfața are prea multe opțiuni, nu găsesc imediat un topic în care se discută, este chatul, imaginile, bara din dreapta etc.
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:23 PM) sunt și pre amulte subforumuri
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:24 PM) dacă postez undeva ar trebui să sară în ochi celorlalți și să-i antreneze la discuție, să zică fiecare ceva și să fie continuat subiectul
LaurX82 Icon : (15 September 2013 - 07:47 PM) Este sus in dreapta View New Content si vezi toate posturile noi/ultimile care s-a postat.
underground2891 Icon : (31 January 2014 - 09:10 AM) laurx82 id meu cel nou e doctoru_doctoru1982 da-mi add sa mai vb pe mess salutare
LaurX82 Icon : (31 January 2014 - 08:46 PM) ok te-am adaugat...
GLUE Icon : (12 April 2014 - 11:37 AM) Salutare, cum merge inceputul de sezon ? Posted Image
LaurX82 Icon : (12 April 2014 - 10:16 PM) prost... ca ploua in fiecare zi :(
GLUE Icon : (15 April 2014 - 07:09 PM) Fiindca tot ploua va invit pe Forum in numar cat mai mare
Resize Shouts Area

REGULI SPECIALE BURSA SCUTERELOR

Anunturile publicitare trebuie nsotite de detalii complete, incluznd pretul, modalitatea de contact (e-mail sau telefon), eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa. Titlul thread-ului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vnzare si produsul (produsele) n cauza. Sunt interzise comentariile pe marginea unui produs, nu iti convine pretul/starea lui, nu te obliga nimeni sa-l cumperi.

Orice anunt care nu va respecta aceste reguli va fi sters fara avertizare. Anunturile mai vechi de 3 luni care nu au fost actualizate vor fi reciclate, initiatorii putand sa le recupereze la cerere.

Se interzice aducerea pe prima pagina a anunturilor prin mesaje de genul "up" la un interval mai mic de o saptamana de la publicarea anuntului, cu exceptia cazurilor in care se modifica semnificativ pretul de vanzare al produsului.
Spam: se considera spam orice topic in care advertiserul nu raspunde intrebarilor intr-o perioada mai mare de 3 (trei) zile.
Administratia Forumului nu isi asuma raspunderea asupra veridicitatii anunturilor din aceasta arie!

FORMATUL ANUNTULUI PENTRU VANZARE ESTE : de vanzare / scuter MARCA, MODEL, an, motorizare, valoare. FORMATUL ANUNTULUI PENTRU CUMPARARE ESTE: cumpar / scuter MARCA, MODEL, an, valoare.
Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Piese China 4tp piese Sh Rate Topic: ***** 1 Votes

#1 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery
  • Group: Members
  • Marca:Yamaha Aerox

Posted 23 January 2010 - 06:52 PM

Oala Ambreiaj - 22 Ron
Ambreiaj+Contra Arc - 17 Ron
Fulii - 15 Ron
Variator - 23 Ron
Bujii/Noi - 10 ron

pt poze si detaly Sharkyscooter@yahoo.com
Avem 2 roti,la sol mereu e una dintre ele...Avem un motor si-o viata-ntreaga fara portiere...Avem demnitate ingenunchem doar in viraj...Avem urlete-n pistoane in loc de basi in portbagaj !!!!!!!!
0

#2 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 23 January 2010 - 10:27 PM

Preturile Usor Negociabile !!!

Cateva Poze,, revin maine cu poze si pt piesele care au mai ramas .

Attached File(s)

Avem 2 roti,la sol mereu e una dintre ele...Avem un motor si-o viata-ntreaga fara portiere...Avem demnitate ingenunchem doar in viraj...Avem urlete-n pistoane in loc de basi in portbagaj !!!!!!!!
0

#3 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 24 January 2010 - 04:10 PM

Ambreiaj+Fulii+ContraArc - 30 Ron

Attached File(s)

0

#4 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 27 January 2010 - 07:08 PM

Oala Ambreiaj - sa Vandut
Ambreiaj+Contra Arc - 15 ron
Fulii - 10 Ron
Variator - 23 Ron
Bujii/Noi - 9 ron
0

#5 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 28 January 2010 - 03:54 PM

Ambreiaj Nou - 55 Ron

Attached File(s)

0

#6 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 29 January 2010 - 11:07 PM

Update Pret

Ambreiaj Folosit+Contra Arc - 15 Ron
Fulii - 10 Ron
Variator - 20 Ron
Ambreiaj Nou "0 km" 40 Ron "nenegociabil"
CDI limitat - 10 ron

Attached File(s)

0

#7 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 04 February 2010 - 11:16 PM

UP up :unsure:
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users