Forum Scuter Club: Piese China 4tp written by Polini Motors

Jump to content

Toggle shoutbox Shoutbox

LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:52 AM) Vechea gasca nu mai e nicaeri nu numai pe acest forum. Multi au schimbat categoria, cei noi nu prea ii intereseaza forumurile. Decand cu Facebook pe multe forumuri s-a cam incetat activitatea...
LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:54 AM) Multi care se cunosc vorbesc pe messenger si tot asa, telefoane, nu prea mai inpartaseste nimeni public mai nimic, s-a facut "bisericute" sa zic asa si acolo e ceva intern nu prea e public.
LaurX82 Icon : (24 August 2013 - 10:56 AM) Interfata mi se pare ok cat de cat vizual, la optiuni mai lipseste cate ceva. Era bun sa fi avut stergere membru si/sau toate postarile lui ceva de genu, adica o munca mai usoara pentru admini/moderatori.
LaurX82 Icon : (04 September 2013 - 07:59 PM) S-a redeschis scuteristi.ro si iara a disparut lumea de pe aici, asa ca forumul ala e dus rau e mai mult de vanzari-cumparari si tepari... :(
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:15 PM) Grinch Icon : (24 August 2013 - 10:05 AM) De ce nu esti multumit de interfata? Concret, ce nu iti place la ea?
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:22 PM) cred că este prea încărcată
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:23 PM) interfața are prea multe opțiuni, nu găsesc imediat un topic în care se discută, este chatul, imaginile, bara din dreapta etc.
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:23 PM) sunt și pre amulte subforumuri
victor_vclic Icon : (14 September 2013 - 10:24 PM) dacă postez undeva ar trebui să sară în ochi celorlalți și să-i antreneze la discuție, să zică fiecare ceva și să fie continuat subiectul
LaurX82 Icon : (15 September 2013 - 07:47 PM) Este sus in dreapta View New Content si vezi toate posturile noi/ultimile care s-a postat.
underground2891 Icon : (31 January 2014 - 09:10 AM) laurx82 id meu cel nou e doctoru_doctoru1982 da-mi add sa mai vb pe mess salutare
LaurX82 Icon : (31 January 2014 - 08:46 PM) ok te-am adaugat...
GLUE Icon : (12 April 2014 - 11:37 AM) Salutare, cum merge inceputul de sezon ? Posted Image
LaurX82 Icon : (12 April 2014 - 10:16 PM) prost... ca ploua in fiecare zi :(
GLUE Icon : (15 April 2014 - 07:09 PM) Fiindca tot ploua va invit pe Forum in numar cat mai mare
robertkiran Icon : (23 June 2014 - 08:48 PM) Nu am mai intrat de mult ... forumul asta a murit?
LaurX82 Icon : (24 June 2014 - 07:49 PM) Mort nu e, dar se posteaza mai rar, mai bine mai rar decat deloc cum sunt alte forumuri.
LaurX82 Icon : (24 June 2014 - 07:49 PM) Ai reusit sa iti castigi motorul inapoi ? Robert
robertkiran Icon : (25 June 2014 - 05:39 PM) Din fericire da
LaurX82 Icon : (25 June 2014 - 08:29 PM) Bun.
Resize Shouts Area

REGULI SPECIALE BURSA SCUTERELOR

Anunturile publicitare trebuie nsotite de detalii complete, incluznd pretul, modalitatea de contact (e-mail sau telefon), eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa. Titlul thread-ului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vnzare si produsul (produsele) n cauza. Sunt interzise comentariile pe marginea unui produs, nu iti convine pretul/starea lui, nu te obliga nimeni sa-l cumperi.

Orice anunt care nu va respecta aceste reguli va fi sters fara avertizare. Anunturile mai vechi de 3 luni care nu au fost actualizate vor fi reciclate, initiatorii putand sa le recupereze la cerere.

Se interzice aducerea pe prima pagina a anunturilor prin mesaje de genul "up" la un interval mai mic de o saptamana de la publicarea anuntului, cu exceptia cazurilor in care se modifica semnificativ pretul de vanzare al produsului.
Spam: se considera spam orice topic in care advertiserul nu raspunde intrebarilor intr-o perioada mai mare de 3 (trei) zile.
Administratia Forumului nu isi asuma raspunderea asupra veridicitatii anunturilor din aceasta arie!

FORMATUL ANUNTULUI PENTRU VANZARE ESTE : de vanzare / scuter MARCA, MODEL, an, motorizare, valoare. FORMATUL ANUNTULUI PENTRU CUMPARARE ESTE: cumpar / scuter MARCA, MODEL, an, valoare.
Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Piese China 4tp piese Sh Rate Topic: ***** 1 Votes

#1 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery
  • Group: Members
  • Marca:Yamaha Aerox

Posted 23 January 2010 - 06:52 PM

Oala Ambreiaj - 22 Ron
Ambreiaj+Contra Arc - 17 Ron
Fulii - 15 Ron
Variator - 23 Ron
Bujii/Noi - 10 ron

pt poze si detaly Sharkyscooter@yahoo.com
Avem 2 roti,la sol mereu e una dintre ele...Avem un motor si-o viata-ntreaga fara portiere...Avem demnitate ingenunchem doar in viraj...Avem urlete-n pistoane in loc de basi in portbagaj !!!!!!!!
0

#2 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 23 January 2010 - 10:27 PM

Preturile Usor Negociabile !!!

Cateva Poze,, revin maine cu poze si pt piesele care au mai ramas .

Attached File(s)

Avem 2 roti,la sol mereu e una dintre ele...Avem un motor si-o viata-ntreaga fara portiere...Avem demnitate ingenunchem doar in viraj...Avem urlete-n pistoane in loc de basi in portbagaj !!!!!!!!
0

#3 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 24 January 2010 - 04:10 PM

Ambreiaj+Fulii+ContraArc - 30 Ron

Attached File(s)

0

#4 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 27 January 2010 - 07:08 PM

Oala Ambreiaj - sa Vandut
Ambreiaj+Contra Arc - 15 ron
Fulii - 10 Ron
Variator - 23 Ron
Bujii/Noi - 9 ron
0

#5 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 28 January 2010 - 03:54 PM

Ambreiaj Nou - 55 Ron

Attached File(s)

0

#6 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 29 January 2010 - 11:07 PM

Update Pret

Ambreiaj Folosit+Contra Arc - 15 Ron
Fulii - 10 Ron
Variator - 20 Ron
Ambreiaj Nou "0 km" 40 Ron "nenegociabil"
CDI limitat - 10 ron

Attached File(s)

0

#7 User is offline   Polini Motors Icon

• Membru avansat
  • PipPipPipPip
  • View gallery

Posted 04 February 2010 - 11:16 PM

UP up :unsure:
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users